Program

Zahajovací vernisáž 4.3.2020

Celým slavnostním večerem nás bude provázet skvělá moderátorka a herečka Simona Babčáková.

Zahájení večera a slavnostní přípitek v 18.00h
Komentovaná prohlídka výstavy od 18.30 do 19.30h
Hudební vystoupení David Wurczel / kytara  19.30h
Tombola a losování výherců ve 20.00h
Charitativní dražba obrazu / tichá aukce během celého večera / vyhlášení tiché dražby 21.00hod 

Moderátorka 

SIMONA BABČÁKOVÁ

Výrazná česká komička a herečka působící v současné době především v Dejvickém divadle. Její výrazný komediální talent také zúročuje v řadě filmových a seriálových rolích. 

Její záběr přesahuje divadelní prkna a televizní obrazovky a profesionálně moderuje, pořádá besedy a přednášky, pořádá improvizační workshopy pro herce a studenty hereckých škol a velkou pozornost zaslouží její ONE HUMAN SHOW. 

Hudební vystoupení 

DAVID WURCZEL 

je vynikající mladý kytarista a skladatel, který hrává koncerty jak ve Španělsku, Holandsku, Polsku tak v Čechách. David je přesvědčen o tom, že tzv. tradiční klasická hra na kytaru nevyjadřuje plný potenciál tohoto nástroje, a zadržuje v něm mocnou energii. Vyvinul unikátní techniku hry pravé ruky, Rotando. Jedná se o zajímavou kombinaci rotujícího rasgueada, klasického tremola a orchestrálního přístupu ke hře na kytaru. Má za sebou mimo jiné vystupování s virtuozním skladatelem a kytaristou Štěpánem Rakem a Los Angeleským klavírním virtuozem a skladatelem Paulem Anthonym Romerem. Mimo své koncertní umění je David zvukovým designerem a skladatelem hudby pro počítačové hry. Složil více než dvacet skladeb pro sólovou kytaru a vyprodukoval mnoho originálních úprav slavných klasických kusů, adaptací gypsy jazzových skladeb a soundtracků z počítačových her.


Doprovodný program 

5.3. - 31.3.2020

Na doprovodném programu se právě pracuje:-)